O Nas

Czym się zajmujemy?

Firma EKO-LOGIS zajmuje się odbiorem odpadów w kontenerach i ich utylizacją.  Jest to podstawowa dziedzina naszej działalności, choć w naszej ofercie posiadamy jeszcze inne usługi związane z transportem odpadów, kruszyw i surowców wtórnych.

 

Misja

Firma EKO-LOGIS nastawiona jest na obsługę wszystkich klientów w takich samych, wysokich, standardach. Do naszych głównych klientów należą:

  • przedsiębiorstwa budowlane
  • przedsiębiorstwa produkcyjne
  • klientów indywidualnych
  • spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

 

Każdy klient jest dla nas ważny! I każdy obsługiwany jest z takim samym profesjonalizmem. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy całodobową infolinię, przez którą 24h/dobę można składać zlecenia odbioru odpadów i inne zamówienia. Klient prywatny dostaje u nas kontener w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia. Klienci firmowi poza usługami związanymi stricte z wywozem i zagospodarowaniem odpadów, mogą liczyć u nas na przygotowanie wszelkiej dokumentacji związanej z przekazaniem i utylizacją odpadów. Ponieważ posiadamy wszelkie zezwolenia i osobny dział, który zajmuje się tylko dokumentacją ekologiczną, mają Państwo pewność, że w przypadku kontroli ze strony właściwych urzędów nie spotka Państwa przykra niespodzianka. Jeśli mają Państwo odpady, a nie słyszeli jeszcze o firmie EKO-LOGIS – zapraszamy do współpracy!

 

 

theme by teslathemes
You might also likeclose